25 års erfarenhet av Filterbyten – Lagerbyten – Fläktbyten – Underhåll – Service avtal – OVK – Injustering – Styr & Reglerteknik

Team Elit Klimat & Fastighetsteknik

Måndag – Fredag 07:00 – 16:00

24h BEREDSKAP

MED GARANTI HOS OSS

Är du Trygg, Tryggare, Tryggast

Ring Nu! 070 - 4242500

Gärdesvägen 10 619 73 Vagnhärad

J. Brennan D LVP-4 Philippe Myers D LVP-5 Alex Lyon Grams LVP-six Carter Hart G meLVin mascot

J. Brennan D LVP-4 Philippe Myers D LVP-5 Alex Lyon Grams LVP-six Carter Hart G meLVin mascot

2018-19 Brno Kometa Team Issued Tomas Bartejs D Bedrich Kohler F Martin Erat Rw Leos Cermak F Lubos Horky F Lukas Nahodill F (18-19 Olomouc HC) Lukas Kaspar Lw (18-19 Litvier G (18-19 Khabarovsk Amur) Michal Barinka D Jan Hruska F Juraj Mikus D (18-19 Pardubice HC) Ondrej Nemec D Tomas Malec D The month of january Stencel D Peter Mueller C Martin Docekal F Petr Holik F Radim Zahorna F (18-19 Mlada Boleslav BK)

2019 Ice Hockey World Championship Group Latvia # 1 Elvis Merzlinkins G (19-20 Columbus Blue Coats) # dos Kristers Gudlevskis Grams (19-20 Riga Dynamo) # 3 Kristaps Sotnieks D (19-20 Riga Dynamo) # 4 Uvis Balinskis D (19-20 Riga Dynamo) # 5 Oskars Cibulskis D (19-20 Hradec Kralove) # six Ralfs Freibergs D (19-20 Zlin psg Berani) # 7 Arturs Kulda D # 8 Guntis Galvins D (19-20 Trinec Ocelari HC) # erican All over the world University Red-colored Coats) #10 Kristaps Zile D (19-20 Riga Dynamo) #eleven Lauris Darzins Lw (19-20 Riga Dynamo) #several Rihards o) #13 Rihards Bukarts Lw (19-20 Duesseldorf Instance) #14 Martins Dzierkals Rw (19-20 Jukurit Mikkeli) #15 Rodrigo Abols C (19-20 Springfield Thunderbirds) #16 Rudolfs Balcers Lw (19-20 Ottawa Senators) #17 Teodors Blugers C (19-20 Pittsburgh Penguins) #18 Emils Gegeris F (19-20 Riga Dynamo) #19 Miks Indrasis F (19-20 Moscow Dynamo) #20 Roberts Bukarts F (19-20 Vitkovice HC) #21 Gints Meija F (19-20 Riga Dynamo) #22 Ronalds Kenins Lw (19-20 Lausanne HC) #23 Oskars Batha F (19-20 Riga Dynamo) #24 Maris Bicevskis F (19-20 Hradec Kralove)

2018-19 Wilkes/Barre-Scranton Penguins regular cluster given $dos.50 For each and every otherwise Change # step 1 Jeff Taylor D # 2 Zach Aston-Reese Rw # 3 Sam Lafferty C # 4 Garrett Wilson Lw # 5 Jarrett Burton C # six Matt Abt D # seven Chris Summers D (Michigan) # 8 Zach Trotman D (LSSU) # 9 Kevin Czuczman D (LSSU) #10 Patrick McGrath C #11 Teddy Blueger C (Latvia) #several Tristan Jarry G #13 Ryan Haggerty Rw #14 John Muse Grams #15 Often O’Neill D #sixteen Troy Josephs Lw (Clarkson) #17 Jimmy Hayes Rw #18 Ben Sexton Rw (Clarkson) #19 Linus Olund C (Sweden) #20 Adam Johnson Lw #21 Ethan Prow D (St.Affect County) #twenty-two Jean-Sebastien Dea C #23 Thomas DiPauli C #twenty four Anthony Angelo Rw (Cornell) #twenty-five Jo Militec Lw NNO twentieth 12 months Sign/Listing

2018-19 Top Platform AHL SP (101-140) $2.fifty For each and every otherwise Change #101 Carter Hart Grams Lehigh Area Phantoms #104 Andrew Hammond Grams Iowa Crazy #107 Lias Andersson C Hartford Wolf Pack (Sweden) #108 Spencer Foo Rw Stockton Temperatures #109 Sam Carrick C North park Gulls #112 Adam Helewka Lw Tucson Roadrunners (21-twenty-two Cleveland Giants) #114 Landon Bow G Tx Celebs #115 Janne Kuokkanen Lw Charlotte Checkers (21-twenty two New jersey Devils)(Finland) #118 Cal Petersen G Ontario Leadership #122 Zach Aston-Reese Rw Wilkes/Barre Scranton Penguins #124 Logan Stanley D Manitoba Moose #125 Jakob Forsbacka-Karlsson C (Sweden) #127 Luke Kunin C Iowa Wild (Wisconsin) #128 Erik Brannstrom D il Wolves (Sweden)(18-19 Belleville Senators)$step 3 #129 Nicolas Roy C Charlotte Checkers #133 Sam Gagner C Toronto Marlies #136 Michael Mersch Lw Colorado Celebrities (Wisconsin) #137 Adam Gaudette C Utica Comets #139 Henrik Borgstrom C Springfield Thunderbirds (21-22 Chi town Blackhawks)(Finland)

2018-19 Michigan Wolverines $5 For every or Trade (1000 Set) Luke Martin D (Carolina Hurricanes) Griffin Luce D Jack Summertimes D Nick Blackenburg D Jack Becker F (Boston Bruins) Commonly Lockwood F (Vancouver Canucks) Brendan Warren F (Washington Coyotes) Dakota Raabe F Jake Slater F Josh Norris (#step one San Jose Sharks) $six Adam Winborg F (Sweden) Jack Olmstead F Michael Pastujov F Jimmy Lambert F Luke Morgan F Nolan Moyle F Jack Randl F Hayden Lavigne G Strauss Mann G Joseph Cecconi D (Dallas Celebrities) Jack Leavy G Quinn Hughes D (OUT) Religious Mieke D Garrett Van Whye F Jake Gingell F Nicholas Boka D (Minnesota Wild)(18-19 Allen Americans) Nick Pastujov F (Ny Islanders)

2018-19 Hamilton Bulldogs Michael Renwick D Daniel Nardi D Payton Vescio D Kade Landry D Conor Ali D (19-20 Brantford 99ers) Logan Morrison C Isaac Nursing assistant Rw Zachary Jackson Lw Avery Hayes Rw Navrin Mutter Lw Owen Burnell F (19-20 U regarding Waterloo) Matthew Strome Lw (19-20 Understanding Royals) Eric Henderson Lw (19-20 Acadie College or university) Dylan D’Agostino F The month of january Jenik C (Czech) (Washington Coyotes) Honest Jenkins D Liam Stevens Lw (19-20 Brantford 99ers) Josh Wainman D (19-20 Guelph Storm) Nick Donofrio Grams (19-20 Collingwood Colts) Zach Roy Grams Arthur Kaliyev Rw (La Leaders) Cameron Supryka D Jake Gravelle D D.J. King D (19-20 Saginaw Spirit) Jake Murray C Liam Van Loon Lw Level Bertuzzi C Tim Fleischer C (Germany)(19-20 Iserlohn Roosters)(OUT)

Pierre G Nick Bisson D Donovan Tehan D (19-20 Becker University) Cole Ouellette D (19-20 Maine Nordiques NAHL) Sergei Anisimov F (Russia) Sam Frechette F Freddi the new Yeti mascot

2018-19 Owen Voice Attack # step one Nick Suzuki C (18-19 Guelph Storm)(Montreal Canadiens) # dos Mack Guzda G # step three Carter Robinson D # cuatro Igor Chibrikov D # 5 Sean Durzi D (18-19 Guelph Violent storm)(Toronto Maple Leafs) # six Nolan Vegetables D # seven Zach Roberts Lw (18-19 Guelph Storm) # 8 Captains # nine Manuel Alberg Rw (Germany) #10 Jackson Doherty Lw #eleven Daylon Groulx Rw #a dozen Bryce Caruk C #thirteen Kevin Hancock Lw (18-19 London area Knights) #14 Trenton Bourque D (St.Louis Organization) #fifteen Markus Phillips D (18-19 Guelph Storm)(Los angeles Leaders) #sixteen Griffin Wilson C #17 Mitchell Russell C (18-19 North Bay Battalion) #18 Maksim Sushko Rw (Belarus) (Philadelphia Flyers) #19 Cade Robinson Rw #20 Kaleb Pearson Rw #21 Aidan Dudas C (La Leaders) #twenty two Andrew MacLean G #23 Brady Lyle D #twenty-four Cubby mascot NNO Logo/Checklist

2018-19 Moncton Wildcats $step three For every or Trade Jonathan Aspirot D Adam Capannelli C (19-20 Blainville-Boisbriand Armada) Mika Cyr C Tristan DeJong D Elliot Desnoyers C Kyle Foreman Lw Nicolas Kingsbury-Fournier C (19-20 Acadie-Bathurst Titan Ozzie Queen Rw Alex Khovanov C (Russia)(Minnesota Wild) Charles-Antoine Lavallee Grams Francis Leclerc G Simon Le Coultre D (Swiss)(19-20 Geneve-Servette) Anderson MacDonald Lw Jeremy McKenna Rw (P.) Brady Pataki Rw Jakob Pelletier Lw (#step one Calgary Flame) Dylan Seitz Lw Michael jordan Spence C (P.) Jacob Stewart C Sean Stewart D Gabriel Sylvestre D (19-20 Maine Mariners) Jack Tucker D (19-20 Acadie-Bathurst Titan) Wild Willie mascot

2018-19 Everett Silvertips $2 Per or Change Establishes $12 otherwise Trade Everett Silvertips Heading/List Dennis Williams Head Advisor Harry Mahood Asst.Coach Louie Mass Asst. Mentor Connor Dewar F Jake Christiansen D Sahvan Khaira D Bryce Kindopp F Riley Sutter F (Washington Capitals)$step three Wyatte Wylie D (Philadelphia Flyers) Ian Walker D Artyom Minulin D (Russia) Martin Fasko-Rudas F (Slovakia) Ronan Seeley D Dawson Butt F Max Patterson F Jackson Berezowski F Zack Andrusiak F Justyn Gurney F Gianni Fairbrother D(Montreal Canadiens) Reece Vitelli F Jalen Rate F Conrad Mitchell F Max Palaga G Dustin Wolf Grams(Calgary Flames) Gage Goncalves F Robbie Holmes F

Elizabeth.We

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kategorier